Melody už je krásně vyjarněná moc jí to sluší! Má krásný kukadla :)
to ano děkujíí
Sluší jí to :-).
:-) díky
Krásná, jemná...
:-)
..Sestřenky se sešly na oběd. Bylo klidné odpoledne a mohly si vybrat stůl jaký chtěly.. Va: Jsem moc ráda, že se ti daří. Je skvělé mít prá...
Melody už je krásně vyjarněná moc jí to sluší! Má krásný kukadla :)
OdpovědětVymazatto ano děkujíí
VymazatSluší jí to :-).
OdpovědětVymazat:-) díky
VymazatKrásná, jemná...
OdpovědětVymazat:-)
Vymazat