středa 5. března 2025

Mell


 ..Věcičky jsou od Elen. Jsem ráda, že Mell mám..






 Pěkný den,..

6 komentářů:

Dámsá jízda

..Sestřenky se sešly na oběd. Bylo klidné odpoledne a mohly si vybrat stůl jaký chtěly.. Va: Jsem moc ráda, že se ti daří. Je skvělé mít prá...