..Sestřenky se sešly na oběd. Bylo klidné odpoledne a mohly si vybrat stůl jaký chtěly..
Va: Jsem moc ráda, že se ti daří. Je skvělé mít práci, co tě baví. Eu: To ano, teď dělám na jedné svatbě.
Va: No to bude velký, ať se daří. Eu: Děkuji, je to s předstihem, tak můžu opravdu dotáhnout všechno vklidu dle představ nevěsty. Va: A řekneš kdo se vdává ?
Eu: Danielle, berou se s Nathem. Va: Páni, já si říkala že se Nath poslední dobou chová jinak. Je to úžasný. Moc jim to přeju. Znám ho chvíli, ale je to skvělý kluk. Eu: To máš pravdu. Va: Předtím moc štěstí neměl, ale s Daniell jim to klape. Budou moc šťastní. Eu: A ty se nebudeš ještě vdávat ? Co Noel ? Va: Nee ještě ne. Noel je skvělý, klape nám to. Ikdyž má občas dost práce. Eu: Ani o tom nemluvíte ? Va: Ne, je brzy. Eu: Rozumím.
Va: A plánuješ nějakou dovolenou ? Eu: Určitě ano. Mám určitý plán. Va: Tak to je pěkný. Já ani nevím kam pojedu. Eu: A Noell, s ním nikam nepojedeš ? Va: Ale ano, to ano. Ale asi tak nějak dýl. Má teď dost práce, však víš. Eu: To jo. Ale zas bude doba, kdy bude mít víc času.
Va: Já vím. No už se těším na odpočinek. Eu: A kdyby sme jeli někal i spolu ? To by bylo fajn, ne ? Va: To víš že jo. Udělat si dámskou jízdu. Eu: Chtěla bych do Londýna. Va: Já také. Ještě jsem tam nebyla.
Vi: Tak to musíte napravit, dámy.
Eu: Victore, to už je tolik ? Vi: No já jdu na čas.
..Ness se rozloučila a Eugenia začala s Vickem řešit svatbu Daniell..
Pěkný den,...





Žádné komentáře:
Okomentovat