Ten dlouhý svetr je moc pěkný. A ty její vlasy!
Děkuji moc, krtásný vlasy :-)
Pěkné fotky :-).
:-)
Super svetřík :-)
..Sestřenky se sešly na oběd. Bylo klidné odpoledne a mohly si vybrat stůl jaký chtěly.. Va: Jsem moc ráda, že se ti daří. Je skvělé mít prá...
Ten dlouhý svetr je moc pěkný. A ty její vlasy!
OdpovědětVymazatDěkuji moc, krtásný vlasy :-)
VymazatPěkné fotky :-).
OdpovědětVymazat:-)
VymazatSuper svetřík :-)
OdpovědětVymazat:-)
Vymazat