Je kouzelná strašně jí to sluší! Ty vlasy hezky kontrastují se světlým oblečením :)
:-)
Moc jí to sluší. Mě se hodně moc líbí ten baret, ten je moc pěkný..
;-)
Úplně ji vidím při procházce zasněženými ulicemi... Moc jí to sluší :-)
Děkuju :-)
..Sestřenky se sešly na oběd. Bylo klidné odpoledne a mohly si vybrat stůl jaký chtěly.. Va: Jsem moc ráda, že se ti daří. Je skvělé mít prá...
Je kouzelná strašně jí to sluší! Ty vlasy hezky kontrastují se světlým oblečením :)
OdpovědětVymazat:-)
VymazatMoc jí to sluší. Mě se hodně moc líbí ten baret, ten je moc pěkný..
OdpovědětVymazat;-)
VymazatÚplně ji vidím při procházce zasněženými ulicemi... Moc jí to sluší :-)
OdpovědětVymazatDěkuju :-)
Vymazat